beskid.com.ua

Спальні мішки "ковдри" з підголовником

Спальні мішки "ковдри" з підголовником

Panda 1
Мінімальна температура використання: +10 до +15

Panda 2
Мінімальна температура використання: 0 до +4

Panda 3
Мінімальна температура використання: -10 до -8

Panda 4
Мінімальна температура використання: -20 до -15
1500 грн 1600 грн 1700 грн 1900 грн

Спальні мішки-ковдри в асортименті продукції Олександра Волкова представлені базової моделлю Panda (Панда) . Конструкція спальника - класична ковдра - спальний мішок прямокутної форми, що має однакову ширину як в ногах, так і в районі голови. У будь-якому спальнику Панда ви можете вибрати модель з капюшоном або без нього.

Спальний мішок-ковдра , або як його ще називають конверт, дозволяє зробити сон на природі максимально комфортним. Усередині спальника-ковдри набагато більше простору, ніж в більш компактних коконах, а значить в ньому можна скільки завгодно крутитися і розслабити втомлені м'язи під час сну. Також об'єм спальника дозволяє, при необхідності, підкласти всередину нього теплі речі в дуже холодну або вітряну погоду. Якщо ж погода в поході навпаки занадто спекотна, то спальник-конверт легко перетворюється у звичайну ковдру шляхом розстібання блискавки. Тепер їм можна просто накриватись або стелити зверху на туристичний килимок, та не страждати від задушливої ​​літньої спеки ночами. Також в спальних мішках Panda передбачена можливість зістібування двох спальників в один великий конверт, в якому можуть одночасно поміститися дві, або навіть три людини. Блискавки спальних мішків Панда 3 і 4 оснащені утеплюючою планкою уздовж блискавки. У верхній частині спальників передбачений шнурок, що затягується.

Характеристики спальних мішків Panda з підголовником

Наповнювач: Холофайбер
Кількість шарів наповнювача: від 1 до 4-х
Температурний режим: дивіться докладні характеристики моделей
Зовнішня тканина: Нейлон Таффета
Внутрішня тканина: Соtton/PES
Розмір: 190*145 (190*175)
Конструкція: ковдра з підголовником або без нього
- утеплююча планка вздовж блискавки із захистом від закушування
Кольори: Наявність доступних кольорів зовнішньої тканини уточнюйте по телефону на момент покупки. Внутрішня тканина доступна в сірому кольорі або з квітковим візерунком.
Гарантія: 2 роки

Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98