beskid.com.ua

Накидка-пончо для людини з рюкзаком

810 грн
Водонепроникна накидка-пончо від дощу (rain сover) для туристичних походів.
Може використовуватися як для захисту від негоди під час ходьби з рюкзаком, так і в якості дощовика на стоянках. Конструкція накидки-пончо передбачає можливість легкого перетворення накидки в тент. Розстібнувши бічні кнопки, накидку можна розтягнути в якості тенту, який забезпечить укриття від дощу для кількох людей.
Накидки-пончо представлені в 3-х розмірах, які підбираються відповідно до зросту людини. Будь-який з розмірів дозволяє використовувати накидку-дощовик з рюкзаком об'ємом до 120 л. Конструкція накидки дозволяє також використовувати її для одягання на рюкзак з прикріпленим збоку туристичним килимком (карематом).
Накидка-пончо забезпечить надійний захист вас і вашого рюкзака від дощу, снігу та бруду навіть в сильну негоду. Шви герметично проклеєні на спеціалізованому обладнанні (у виробництві використовується машина для герметизації швів).
У комплекті компактний чохол для упаковки.
Водостійкість: 4000 мм
Доступні кольори: зелений
Ціна: від 810 грн.
Розміри:
S-M (для зросту до 165 см) - 810 грн.
L-XL (для зросту 165-178 см) - 860 грн.
XXL-XXXL (для зросту 178-190 см) - 910 грн.
* При зростанні більше 190 см. Виготовлення накидки можливо за індивідуальним замовленням
Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98