beskid.com.ua

Спальні мішки "Коала" з капюшоном

Спальний мішок з капюшоном Koala 1 Спальний мішок з капюшоном Koala 2 Спальний мішок з капюшоном Koala 3 Спальний мішок з капюшоном Koala 4

Кількість шарів: 1
Мінімальна температура використання: +10 до +15

Кількість шарів: 2
Мінімальна температура використання: 0 до +4

Кількість шарів: 3
Мінімальна температура використання: -10 до -8

Кількість шарів: 4
Мінімальна температура використання: -20 до -15
1500 грн 1600 грн 1700 грн 1900 грн

Спальні мішки-ковдри з капюшоном в асортименті продукції Олександра Волкова представлені моделлю Koala (Коала). Конструкція спальника - класична ковдра, спальний мішок прямокутної форми, що має однакову ширину як в ногах, так і в районі голови. У верхній частині спальника розташований зручний капюшон для голови з можливістю стягування.

Спальний мішок-ковдра , або як його ще називають конверт, дозволяє зробити сон на природі максимально комфортним. Усередині спальника-ковдри набагато більше простору, ніж в більш компактних коконах, а значить в ньому можна скільки завгодно крутитися і розслабити втомлені м'язи під час сну. Також об'єм спальника дозволяє, при необхідності, підкласти всередину нього теплі речі в дуже холодну або вітряну погоду. Якщо ж погода в поході навпаки занадто спекотна, то спальник-конверт легко перетворюється в звичайну ковдру шляхом розстібання блискавки. Тепер їм можна просто накриватись або стелити зверху на туристичний килимок та не страждати від задушливої ​​літньої спеки ночами. Також в спальних мішках Koala передбачена можливість зістібування двох спальників в один великий конверт, в якому можуть одночасно поміститися дві, або навіть три людини. Блискавки спальних мішків Коала оснащені утеплюючою планкою з захистом від закушування. У верхній частині спальників передбачений шнурок для стягування.

Характеристики спальних мішків Koala з капюшоном

Наповнювач: Холофайбер
Кількість шарів наповнювача: від 1 до 4-х
Температурний режим: дивіться докладні характеристики моделей
Зовнішня тканина: Нейлон Таффета
Внутрішня тканина: Соtton/PES
Стандартний розмір: 190*145 (190*175), будь-які інші розміри за Вашим бажанням - під замовлення
Конструкція: ковдра з капюшоном
Кольори: Наявність доступних кольорів зовнішньої тканини уточнюйте по телефону на момент покупки. Внутрішня тканина доступна в сірому кольорі або з квітковим візерунком.
Гарантія: 2 роки

Доставка туристичного спорядження марки "Arctic Wolf" здійснюється не тільки по Києву, а й по всій Україні. Ви можете купити і оформити доставку товару до міста Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород або будь-яке інше місто України. Знайти своє місто в списку і дізнатися адресу експрес-доставки Нова Пошта у вашому місті ви можете на сайті перевізника.

Замовити товар або отримати консультацію з туристичного спорядження ви можете за телефонами:

+38(095)010-74-94 +38(067)504-96-98